Gaziantep Klima Bakımı

Gaziantep Klima, Klima Gaziantep, Gaziantep Klimacı, Gaziantep Klimacılar, Gaziantep Klima Montaj, Gaziantep Klima Montajı, Gaziantep Klima Servis, Gaziantep Klima Servisi, Gaziantep Klima Bakımı, Gaziantep Klima Onarımı, Gaziantep Klima Bakımı, Gaziantep Klima Teknik Servisi, Gaziantep Klima Tamiri, Gaziantep Klima Tamir, Gaziantep Klima Yetkili Servisleri, Gaziantep Klima Bayileri, Gaziantep Klima Montaj Servisi,

Gaziantep Klima Bakımı

Yaz aylarında sıcaklıkların ve nemin insanları bunaltacak derecelere gelmesinden dolayı klima kullanımı oldukça yaygındır. Klima bakımı konusunda yılların tecrübesiyle harmanlaşmış firmamız Gaziantep klima bakım hizmet vermeye devam ediyor.

Gaziantep Klima Bakımı Servisi Nasıl Olmalı?

Klimanızı evinize ya da işyerinize taktırdığınız serin serin oturuyorsunuz. Ancak klimanızın bakımını zamanında ve işinin ehli kişilere yaptırmazsanız ilerleyen dönemde size daha fazla masraf çıkartacak demektir. Sizlerin tüketici olarak sürekli hava filtresinin bakımını yapmanız da bir önlem olsa da yineden genel bakımlarının yetkin bir servisçe yapılması çok önemlidir. Alanında uzman ve tecrübeli ekipleriyle Gaziantep klima bakım sizlere kaliteli hizmeti vadediyor.

Servis Bakımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

  • Bakım için geldiğimizde öncelikle Evaparatör ve kondaserin özel deterjanlarla temizliyoruz,
  • Klima içerisinde bulunan soğutma gazı R-22’nin basınç değerlerinin kontrol kontrol ediyoruz,
  • Elektrik tesisatının ve voltaj akım değerlerinin kontrol ediyoruz,
  • Klimada bulunan tüm bağlantı yerleri ve soketlerin eksiksiz olarak kontrol ediyor, sorun olan parçaların değişimini gerçekleştiriyoruz,
  • Drenaj tavasının temizliğini yapıyoruz,
  • Eksik olan soğutma gazının tamamlayarak klima ömrünün mümkün olan en uzun seviyeye çıkmasını sağlamaya çalışıyoruz,
  • Klima içerisinde bulunan tüm fan pervanelerinin eksiksiz olarak kontrol ediyoruz.

Bu ve bunlar gibi bütün önemli noktaların kontrolü uzman ekiplerimizce yapılarak sizlerin uzun yıllar sorunsuz olarak klimanızı kullanmanızı sağlamaya çalışıyoruz.

Gaziantep Klima Bakımı

Bakımları zamanında yapılan klimalarınız görevlerini her zaman eksiksiz yaparlar ve sizleri tamir maliyetlerinden kurtarır. Eksik yaptırdığınız ya da biraz daha tasarruf etmek için ucuz ve işini tam bilmeyen servislerde yaptırdığınız bakımlar sizleri ilerleyen zamanlarda daha büyük masraflar açacaktır. Bu nedenle yıllardır olduğu gibi bundan sonra da firmamız Gaziantep klima bakım tercih edilmeye devam edilmelidir.

Gaziantep Klima Servisi, Gaziantep Klima Bakımı, Gaziantep Klima Montajı, Gaziantep Klima Tamiri, Gaziantep Klima, Gaziantep Klima Montaj Servisi, Gaziantep Klima Yetkili Servisi, Gaziantep Klimacı, Gaziantep Klimacılar, Gaziantep Arçelik Klima Servisi, Gaziantep Vestel Klima Servisi, Gaziantep Beko Klima Servisi, Gaziantep LG Klima Servisi, Gaziantep Panasonic Klima Servisi, Gaziantep Airfel Klima Servisi, Gaziantep York Klima Servisi, Gaziantep Fujitherma Klima Servisi, Gaziantep Toshiba Klima Servisi, Gaziantep Carrier Klima Servisi, Gaziantep Midea Klima Servisi, Gaziantep Fujitsu Klima Servisi, Gaziantep Baymak Klima Servisi, Gaziantep Demirdöküm Klima Servisi, Gaziantep Regal Klima Servisi, Gaziantep Altus Klima Servisi, Gaziantep Mitsubishi Heavy Klima Servisi, Gaziantep SEG Klima Servisi, Gaziantep Uğur Klima Servisi, Gaziantep Bosch Klima Servisi, Gaziantep Hotpoint Ariston Klima Servisi, Gaziantep Sigma Klima Servisi, Gaziantep Vaillant Klima Servisi, Gaziantep Daikin Klima Servisi, Gaziantep General Klima Servisi, Gaziantep Gree Klima Servisi, Gaziantep Mitsubishi Klima Servisi, Gaziantep Siemens Klima Servisi, Gaziantep Finlux Klima Servisi, Gaziantep Indesit Klima Servisi, Gaziantep Sunny Klima Servisi, Gaziantep Tronic Klima Servisi, Gaziantep Trotec Klima Servisi, Gaziantep Samsung Klima Servisi, Gaziantep Alarko Carrier Klima Servisi, Gaziantep Profilo Klima Servisi, Gaziantep Hitachi Klima Servisi, Gaziantep Electrolux Klima Servisi, Gaziantep Ferroli Klima Servisi, Gaziantep Alaska Klima Servisi, Gaziantep Northair Klima Servisi, Gaziantep Cartel Klima Servisi, Gaziantep Rubenis Klima Servisi, Gaziantep Seikon Klima Servisi, Gaziantep Sanyo Klima Servisi,

Sık Görülen Klima Arızaları Nedir ?

Klimalarımızın muntazam çalışmasını, dış hava koşulları tesirler mi?

Klimalarımızın ısıtma ve soğutma performansını dış hava sıcaklığı muhakkak etkilemektedir.
Dış hava sıcaklığı çoğaldıkça soğutma kapasitesi düşer.
Dış hava sıcaklığı eksildikçe ısıtma kapasitesi düşer.

Diğer soru ve sorunlarınız için Gaziantep Klima bakımı firmamızı arayınız.

Klimam Çalışmıyor Ne Yapmam Gerekir?

Klimanızın elektrik fişini ve sigortalarını kontrol edelim.
Kış konumunda iken klimamız, klima model ve markasına göre 3 ila 7 dakika sonra devreye girer bu bir arıza değildir.

Diğer soru ve sorunlarınız için Gaziantep Klima bakımı firmamızı arayınız.

Yaz konumunda klimamız üflüyor ama soğutmuyor ?

Klimanızın Kumandası üzerinde bulunan mode tuşundan cool (soğuk) konumunda olup olmadığına öncelikle bakalım. Başka bir konumda ise cool moduna alalım ve dereceyi düşürelim.
Klimamızın filtrelerimizi kontrol edelim, kirli ise yıkayıp takalım.
Kışın nasıl ki odamız soğumasın diye kapımızı, penceremizi sıkıca kapatıyor isek yazında aynı şekilde kapılarımızı pencerelerimizi kapatalım, güneş gören pencerelerimizi perdeyle kapatalım.

Diğer soru ve sorunlarınız için Gaziantep Klima bakımı firmamızı arayınız.

Klimayı Kumandadan Açamıyorum

Öncelikle klimanızın pillerini kontrol edelim.

Kumandalar pilleri azaldığı zaman, kumanda etmezler, göstergesi çalışması kumandanın çalışabileceği anlamına gelmemektedir. Pilleri değiştirmemiz gekir, buna rağmen kumanda çalışmaz ise, klimamızın ön panelinde bulunan düğmeden manuel olarak çalıştırabiliriz.

Diğer soru ve sorunlarınız için Gaziantep Klima bakımı firmamızı arayınız.

Klimam Su Akıtıyor

Klimanız yeni takıldı ve su akıtıyor ise muhtemel bir klima montaj hatasındandır. (İç ünite)
Drenaj hortumu tıkalı olabilir. Mümkünse kontrol edelim.
(Dış ünite) Klima dış üniteleri kış konumunda su akıtır bu bir klima arıza değildir.

Diğer soru ve sorunlarınız için Gaziantep Klima bakımı firmamızı arayınız.

Klimadan Farklı Sesler Geliyor

Klima kapatıldıktan sonra içinden su akıtması gibi tabir edilen lıkırtı, tıslama veya başka bir ses geliyorsa bu 1 dakika sonra kesilir bu bir arıza değildir, klima içerisinde dolaşan gazdan kaynaklanmaktadır.
İç ünite bakımsızlıktan dolayı içindeki fan balans yapar ve titreşime neden olur.
İç ünite düzgün monte edilmemekle birlikte bu konuda hemen servis hizmeti almalısınız.
Isıtma konumunda iken çat, pat diye çıkan sesler, iç ünite plastiğinin genleşmesinden kaynaklıdır, klima arıza değildir. Diğer soru ve sorunlarınız için Gaziantep Klima bakımı firmamızı arayınız.

Klimam Kış Aylarından Neden Isıtmıyor?

Kışın yukarıda da belirtiğimiz gibi cihazımızı kış konumunda (heat) çalıştırdığımız zaman 3 ila 7 dakika sonra cihazımız üflemeye başlar, bu bir arıza değildir.
Kış konumunda, klimamız hava şartlarına bağlı olarak ısıtma işlemini ara sıra durmaktadır, durma esnasında klimanız defroz işlemi yani, dış ünitedeki buzlanmayı çözer, 4 ila 7 dakika sürer, bu bir klima arıza değildir. Gaziantep klima bakımı servisi olarak daime tüm sorunlarınız da sizlere destek vermekteyiz. Gaziantep klima tamiri firmamız aynı zamanda Gaziantep klima bakımı hizmeti verdiğini de siz değerli müşterilerimizin bilgilerine sunarız.